BASEV İngilizce Eğitimi Sertifika Programı

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Kulübü ve BASEV’in ortal düzenlemiş olduğu ‘BASEV İngilizce Eğitimi Sertifika Programı’ adlı etkinlik düzenlendi.

Marmara Üniversitesi, Basım Teknolojileri Kulübü’nün bu yıl ikincisini düzenlemiş olduğu ‘İngilizce Eğitim, Sertifika Programı’ adlı etkinlikte 2. ve 3. Sınıf öğrencileri 14 Şubat 2017 tarihinde İngilizce Sertifikalarını aldı. BASEV adına öğrencilerine İngilizce eğitim sertifikalarını vermek üzere, Umur Basım Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Umur, BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer Görgün ve İngilizce Öğretimini gerçekleştiren Beril Görgün etkinliğe katılım gösterdi.

Etkinlikte konuşma yapan Ayşe Umur, basım sektörü ve sektörün öğrencilerinden beklentileri gibi çeşitli konulara değinerek tecrübelerini katılımcılarla paylaştı. Sohbet havasında geçen samimi konuşmasında öğrencilere hitaben ‘Sizler gelecekte sektöre yön verecek aday isimlersiniz, derslerinizde göstermiş olduğunuz başarılarınızın yanı sıra sosyal hayatta yapacağınız aktivitelerin size kattıkları da sektörel vizyon açısından oldukça kıymetli olduğundan kendinizi birçok alanda geliştirmeye özen gösterin’ sözleriyle görüşlerini ve tavsiyelerini dile getirerek konuşmasını sonlandırdı. Etkinliğin devamında Ayşe Umur ve Beril Görgün tarafından bölüm öğrencilerine İngilizce Sertifikaları dağıtıldı.

Sertifikaların dağıtımının ardından, Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür yardımcısı sayın Yrd. Doç. Dr. Şükrü Cem Özakhun’un yaptığı kapanış konuşmasının ardından son olarak Basım Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türkün Şahinbaşkan tarafından bölüme destekleri ve etkinliğe katılımları için Ayşe Umur, Yahya Tuncer Görgün ve Beril Görgün’e Teşekkür Belgesi takdim edildi. Tüm katılımcıların toplu olarak hatıra fotoğrafı çekilmesiyle birlikte etkinlik sonlandırıldı.