BASEV Yönetim Kurulu olarak BASEV Sponsorları ziyaretimize hubergroup Türkiye ile devam ettik

BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR, Başkan Yardımcısı Emre DURAN, Yönetim Kurulu Üyesi Elif ÇİNAY ve BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN olarak katıldığımız ziyarette bizleri hubergroup Matbaa Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Fatih ÖZGÜN ile hubergroup Matbaa Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi Yönetim Danışmanı Fatma APAYDIN karşıladılar.

Çok samimi bir ortamda geçen toplantıda BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR; 2023-2025 Çalışma Dönemi hedeflerini net bir biçimde aktarırken, Fatma APAYDIN’da hubergroup Türkiye olarak devam ettirdikleri “Meslek Lisesi Sektör Meselesi” ve “Karton Ambalaj Yöneticiliği Sertifika Programı” projeleri hakkında oldukça detaylı bir bilgi verdi.

Her iki tarafında ana hedeflerinin EĞİTİM olması sebebiyle; önümüzdeki günlerde BASEV ve hubergroup Ink Academy birlikteliği ile sektörel (mesleki) eğitim konusunda ortak projeler geliştirilmesi yönünde fikir birliğine varıldı.

Bunun yanı sıra Fatma APAYDIN ve Fatih ÖZGÜN; hubergroup Türkiye’nin BASEV Eğitim Sponsoru olarak devam edeceği müjdesini verdiler.