Marmara Üniversitesi’nde 1.Teknikerler Buluşması

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Ara Eleman Değil Aranan Eleman” ana temalı 1.Teknikerler Buluşması 16 Nisan 2019 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Açılışını Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Adnan KAKİLLİ’nin yaptığı toplantıda Teknik Bilimler Yüksekokulu öğrencileri salonu hınca hınç doldurdu.

BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN’ün de katıldığı toplantıda Umur Basım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Yüksek Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşe Özden UMUR’un yaptığı konuşma katılımcı öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi.

Ayrıca toplantıya; Ankara Teknikerler Derneği Başkanı Ertan KILIÇ, Ateks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Planlama Sorumlusu Filiz POLAT, Atlas Copco Makinaları Anonim Şirketi Kompresör Tekniği İş Alanı İnsan Kaynakları Müdürü Funda NUHOĞLU, Atlas Copco Makinaları Anonim Şirketi Kompresör Teknik Servis Operasyon Bölüm Müdürü Galip PEKCAN ile Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksekokulu mezunu ve Amec Foster Wheeler Elektronik Tekniker Mustafa Özgür TEK konuk konuşmacı olarak katıldılar.

 

Toplantı sonunda Marmara Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşları Liderleri konuk konuşmacılara birer teşekkür belgesi takdim ettiler.

 

Teşekkür belgeleri takdiminin ardından Ankara Teknikerler Derneği Başkanı Ertan KILIÇ; Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Adnan KAKİLLİ ile Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Elif URAL’a son derece anlamlı ve başarılı bu toplantıya ev sahipliği yaptıkları için birer anı plaketi takdim etti.

Toplantı; tüm katılımcılarla birlikte alınan hatıra fotoğrafı sonrası 2.Teknikerler Buluşması’na bir araya gelmek temennisiyle sona erdi.