“Ambalaj Dalı” projemize ilk makine bağışı; AKTİFMAK tarafından yapıldı. Aktifmak’a projemize katkılarından dolayı teşekkür ederiz

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde açılış işlemleri hızla devam eden ve 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemine yetişeceğini umduğumuz Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Matbaa Teknolojileri Alanı altında Ambalaj Dalı açılması talebimize ilk tedarik desteği Aktifmak Matbaa Makinaları’ndan geldi.

BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre DURAN, BASEV Yönetim Kurulu Üyesi Sercan KİLİMCİ, BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN ile Küçükçekmece Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İrfan ÖZER ve Teknik Müdür Yardımcısı Ateş TAŞ’ın da hazır bulunduğu okul atölyesinde yapılan inceleme sonrasında Aktifmak Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat ŞAHİN, 2023 Avrasya Ambalaj Fuarı’nda tanıtımını yapacakları EUREKA ZH-BT580A KATLAMA YAPIŞTIRMA MAKİNASI’nı fuar sonrasında Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atölyesine kuracaklarını açıkladı.