Ambalaj endüstrisinin büyük buluşması 12-15 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta

Bu yıl 27. kez düzenlenecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 12 Ekim’de kapılarını Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıyor. Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) iş birliğinde; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleri ile düzenlenen fuara ambalaj endüstrisinin her alanından 1100’ün üzerinde yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisi katılım gösteriyor.

 

Ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri geniş kapsamı ile Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı; ambalaj ürünleri, makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj baskı, oluklu mukavva-karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri, ambalaj tasarım hizmetleri başta olmak üzere ile yüksek kalitede, uygun maliyetli ürün ve makineleri tek çatı altında topluyor.

 

Fuar kapsamında, Ambalaj Baskı, Oluklu Mukavva – Karton Ambalaj Üretim ve Konverting Teknolojileri Özel Bölümü – Printpack, katılımcıları ve ziyaretçileri bir araya getiren en önemli platform olarak göze çarpıyor.

İşiniz için anahtar teslim çözümleri bir arada bulabileceğiniz 1100’ün üzerinde firma ve firma temsilcisinin katılımıyla sizleri sektörün en büyük buluşmasına bekliyoruz.