BASEV İngilizce Kursu Dönem Mezunlarına Katılım Belgesi Verildi

Basım Sanayi Eğitim Vakfı tarafından Marmara Üniversitesi’nde yedi yıldır süregelen İngilizce kursunun 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemini başarı ile tamamlayan öğrencilerinin katlım belgesi dağıtım töreni; 20 Mart 2019 tarihinde Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK, BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasemin SEVİNÇ, BASEV Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Burs Komitesi Yönetmeni Nazlı Ceren BABATAŞ ÖZEK, BASEV Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Ortaöğrenim Komitesi Yönetmeni Banu BAYRU ile BASEV Sponsorlarımızdan Toyo Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye Satış Direktörü Engin KURT ve Türkiye Satış Müdürü Levent ÜNAL’ın katıldığı ve BASEV’in ev sahipliğinde düzenlenen törene;  Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Mehmet OKTAV, Müdür Yardımcısı Dr.Öğretim Üyesi Cem ÖZAKHUN ile aynı okula bağlı Basım Teknolojileri Bölümü Başkanı Doç.Dr.Ahmet AKGÜL, Öğretim Üyeleri; Doç. Dr. Cem AYDEMİR, Doç.Dr. Arif ÖZCAN, Doç. Dr. Semiha YENİDOĞAN, Dr. Öğretim Üyesi Mehmet OĞUZ, Dr. Yasemin SESLİ, Dr.Zafer ÖZOMAY, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Basım Yayın Teknolojileri Program Başkanı Dr.Öğretim Üyesi Lutfi ÖZDEMİR, BASEV Eğitmeni Çevre Mühendisi ve İngilizce Öğretmeni  Zeynep Beril GÖRGÜN ile öğrenciler ve sektör dergilerimizin temsilcileri katıldılar.

BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN’ün yönettiği törende ilk olarak BASEV kursiyerlerinden Hasan Hüseyin KESEN söz aldı.

 

 

 

Bölüme girişi ve İngilizce kursuna katılışı ile sürekli yükseliş içerisinde olduğunu söyleyen Hasan Hüseyin KESEN; bu yükselişte Beril Hoca’nın çok büyük katkısı olduğunu ve hiç bilmediği İngilizceyi BASEV kursu ile öğrendiğini ve bu sayede iki yıl önce Erasmus Programı’na, geçen yılda BASEV ulaşım sponsorluğu ve Beril Hoca’nın yönlendirmesi ile Gençlerarası Değişim Programı’na katıldığını ve bu yılda Erasmus Programı sınavından 90 puan aldığını, BASEV’in hem bursunun hem de kursunun hayatına nasıl dokunduğunu büyük bir heyecan ile anlattı.

 

 

 

 

 

 

Ardından söz alan BASEV Eğitmeni Zeynep Beril GÖRGÜN; kursu yalnızca bir dil eğitimi olarak görmeyip, kültür ve sanatla harmanladıklarını ve İstanbul’un çeşitli kültürel mekanlarında yerinde uygulama ile öğrencilerinin İngilizceyi öğrendiklerini söyledi ve talep geldikçe kendisinin kurs saatleri dışında da her zaman öğrencilerinin yanında olacağını hatırlattı ve öğrencilerden yabancı dil öğrenmeye daha fazla vakit ayırmalarını istedi.

 

 

 

 

Daha sonra sırası ile söz alan BASEV Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Burs Komitesi Yönetmeni Nazlı Ceren BABATAŞ ÖZEK, Teknik Bilimler Yüksekokulu Basım ve Yayın Teknolojileri Program Başkanı Dr.Öğretim Üyesi Lutfi ÖZDEMİR, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Basım Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç.Dr.Ahmet AKGÜL, BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Sayın Prof.Dr.Mehmet OKTAV; dil eğitiminin öneminden bahsettiler ve Dünya’ya açılan sektörümüzde herkesin dil öğrenme gereksinimini hatırlattılar ve kurstan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Tüm konuşmacılar; BASEV Bursu ile İngilizce Kursuna katkısı olan herkese ve sürdürülebilirliğini sağlayan bağışçılara teşekkür ettiler.

Aşağıda isimleri açıklanan ve kursu başarıyla tamamlayan öğrencilerden törene katılanlara katılım belgeleri; BASEV Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Burs Komitesi Yönetmeni Nazlı Ceren BABATAŞ ÖZEK, Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölümü ve BASEV Bursu Üniversite Sorumlusu Öğretim Üyesi Dr.Zafer ÖZOMAY ve BASEV Eğitmeni Zeynep Beril GÖRGÜN tarafından verildi.

 

Mert KAHVECİ, Esra KOCA, Gamze BOZKURT, Serkan KOÇER, Ayberk TURAN, Gani ŞAP, Görkem ÇINAR, Oğuzhan ÇOBANOĞLU, Deren GÖÇEROĞLU, Ahmet Doğan ÖZLÜK, Ebru CIDIK, Esma GÜRBÜZ, Hikmet AYARTEPE, Ümitcan CALDA, Yasin AKYÜREK, Abdullah Bahadır CEYHAN, Yasin YEŞİLYURT, Gülseri AKYÜZ, Buğrahan BASÜT, Abdullah Furkan ÇOPUR, Şule ÖZCAN, Onur YILDIZ, Mert OZAN, Çiğdem GÜL, Cihat DEMİR, Kerem KARABAY, Oğuzhan ÖZDEN, Songül DEMİR, Burak KUL, Filiz KIRMIZIOĞLU, Zeynep ÇELİK, Tuğba AĞCA, Nilgün TÜRKER, Sıla KURT, Burak ÇIĞŞAR, Serdar BEŞKARDEŞ, Dilara ÖZDURMUŞ, Emre ERTUĞRAL, Seyithan GÜLTEKİN, Melike KAYRAL, Furkan GÜLDOĞAN