BASEV YÖNETİM KURULU VE BASEV YÜKSEK DANIŞMA KURULU UZUNCA BİR ARADAN SONRA YENİDEN BİR ARAYA GELDİ

Vakıf Yönetim Kurulu; çok uzun bir aradan sonra BASEV Yüksek Danışma Kurulu ile bir araya geldi.
Başkanlığını; BASEV Onursal Başkanı Aysan ŞAKAR’ın yaptığı BASEV Yüksek Danışma Kurulu toplantısına; Yönetim Kurulu adına; Başkan Murat DEMİR, Başkan Yardımcısı Emre DURAN, Genel Sekreter Engin KURT, Yönetim Kurulu Üyeleri; Pelin İREN, Hakan SEYİTHANOĞLU, Sercan KİLİMCİ, Cem AYTAK, Fatih UĞURLUOĞLU, Serra Vildan CELASUN ve Hasan CÖMERT katılırken, Yüksek Danışma Kurulu Raportörü Akif KAZMAZ, Üyeleri; İsmet YILMAZ, Zekeriya ACAR, Alparslan BALOĞLU, Ramazan GÜVEN, Sermet TOLAN, Mehmet ULU, Mine Aysun KALAYLI ve Ahmet UZUN ile BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN hazır bulundular.

2023-2025 Çalışma Dönemi proje taslakları görüşmeleri sonrası Yüksek Danışma Kurulu; Yönetim Kurulu çalışmalarına tam destek vereceklerini açıkladılar.
Özellikle üniversitelerde Erasmus Eğitimi sınavlarına girip kazanan ancak imkansızlıklar sebebiyle yurtdışına çıkamayan öğrencilerin yanında olacaklarını belirttiler.
Oldukça güzel sayılabilecek bir yaz akşamında, Yeşilköy Rapala Balık Lokantası’nda gerçekleştirilen toplantı sonrası BASEV Yüksek Danışma Kurulu ve BASEV Yönetim Kurulu üyeleri, aralarına iştirak eden BASEV Geçen Dönem Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK, Vakıf Mütevelli Heyeti Üyeleri; Abit KARAKAŞ, Ali Cem DURAN, Barış KAŞIKIRIK, Giray SİNANGİN, Murat ŞAKAR, Nazmi AKA, Osman Tevfik BARIN, Serkan ARAZ, Tahsin ARAZ ve Volkan ŞARDOK ile kıymetli BASEV Dostları; Erdem BALABAN (MATDER), Erol ÖZGEN (METPACK), Göktuğ ULU (GÖRSEL SANATLAR), Hamdi KAYMAK (ARAS MAKİNA), Dr. İsmet AKKAYA, Oğuzhan BOZBUĞA (BOZBOĞA KAĞIT), Selkut ENGİN (HEIDELBERG), Siyami SELİM (HEIDELBERG) ve Zeki TAŞPINAR ile yemek yediler.

Katılımcılar; kısa bir süre önce yitirilen, Rapala Balık Lokantası daimi müdavimlerinden olan ve sektörün saygın duayenlerinden BASEV Mütevelli Heyeti Üyesi ve Aras Grup Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Turan ARAZ’ı da unutmadılar. Vakıf Onursal Başkanı Aysan ŞAKAR; Turan ARAZ’ın bir fotoğrafını hemen yanındaki sandalyeye bırakarak “Turan’da yanımızda” dedi.

Yeni dostlukların kurulduğu ve eski dostlukların pekiştiği toplantıda katılımcıların çok uzun bir aradan sonra birlikte olmaktan duydukları heyecanı ve mutluluğu gören BASEV Onursal Başkanı ve BASEV Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Aysan ŞAKAR; BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR’den, bu kıymetli BASEV Dostları ile aralarına yeni iştirak edecek diğer sektör temsilcilerini, yılda en az dört defa bir araya getirmesi için çağrıda bulundu.