Geleneksel hale getirilen ve bu yıl sekizincisi düzenlenen BASEV İftar Yemeği; sektörden, sektör paydaşlarından ve sektörel sivil toplum kuruluşlarından 98 kişinin katılımı ile Holiday Inn Airport Hotel’de, özel bir salonda gerçekleştirildi.

Yeni dostlukların kurulduğu, eski dostlukların pekiştiği iftar yemeğinde konuklara hitap eden BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK; sektör ortaöğrenim okullarının yeniden yapılandırılması ile ilgili İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü birlikteliği ile 21 Mayıs tarihinde yapılacak çalıştay hakkında bilgi verdi ve sektörden bu konuda destek istedi.

17 yıldır devam eden BASEV Bursu ve BASEV İngilizce Kursunun sektörün daha yakın ilgi ve alakasına ihtiyacı olduğunu belirten BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK; bu konuda ki bağışlara tüm sektörün katkı yapmasını istedi.

Ayrıca öğrenci stajları ile ilgili okulların ve öğrencilerin son dereceye ilgiye ihtiyaçları olduğunu hatırlattı ve tüm sektörün kapılarını öğrencilere açması konusunda bir çağrı yaptı ve sektörle ilgili konularda kısa başlıklar halinde verdiği mesajlarla konuşmasını tamamladı.
Tüm katılımcılar; geç saatlere kadar süren iftar yemeğinden büyük bir memnuniyetle ayrılırken, bir sonraki BASEV etkinliğinde sağlık ve huzur içerisinde buluşabilmeyi temenni ettiler.