Beykent Üniversitesi MYO Basım ve Yayım Teknolojisi Programı Öğrencileri Okul-Sanayi İşbirliği Kapsamında Cem Ofset’ i Ziyaret Ettiler.

BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN’ ün Sektör Danışmanı olduğu Beykent Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Basım ve Yayım Teknolojisi Programı öğrencileri ve öğretim üyeleri; Yöneticileri; BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre DURAN ve BASEV Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Ali Cem DURAN olan, BASEV Sponsorları ve BASEV Burs Bağışçıları Ailesi içerisinde yer alan Cem Ofset firmasını ziyaret ettiler.

Cem Ofset İnsan Kaynakları Müdürü Filiz OĞURLU PALAZOĞLU ziyaretçileri kapıda çok sıcak bir şekilde karşıladı. Toplantı salonuna alınan ziyaretçiler önce, hem Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi hem de Marmara Üniversitesi Matbaa Bölümü mezunu olan ve formasyon eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’ nde tamamlayan Filiz OĞURLU PALAZOĞLU’ ndan; tüm detayları ile sektörel insan kaynakları konusu ile Cem Ofset firması ve Cem Ofset Onursal Başkanı Merhum Dr. Oktay DURAN’ı dinlediler.

Bu anlatımdan son derece duygulanan Program Başkanı Öğretim Görevlisi Ece ERSOY YILAN; kendisinin de Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu olduğunu belirterek, öğrenciliği ile ilgili birkaç anısını paylaştı.

Ziyarete; sözü geçen ziyaret programını koordine eden BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN’de katıldı. O da; sektörün ilk ve tek eğitim vakfı olan BASEV hakkında oldukça detaylı bir bilgi aktarımında bulundu.

Daha sonra baskı öncesi bölümünde, Baskı Öncesi Sorumlusu İsmet BAL; karton ambalajda bir işin baskıya nasıl hazırlandığı konusunu en ince detaylarına kadar anlattı ve konu ile ilgili görsel bir sunum yaptı. 

Teknik Müdür Ceyhan KAYA; baştan sona bir karton ambalaj baskısı serüvenini canlı canlı yaşattı ziyaretçilere.

Ardından Satın Alma Müdürü Yalçın CAN ve İhracat Müdürü Kenan BULUT; sektörde yaşadıkları yılların deneyimlerini paylaştı öğrencilerle.

Ziyarete katılan öğrenciler adına söz alan Program Başkanı Öğretim Görevlisi Ece ERSOY YILAN ve Öğretim Görevlisi Serra ARSLAN; gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN ile bu ziyarette kendilerine bilgi ve tecrübe aktarımında bulunan Cem Ofset görevlilerinin şahsında Cem Ofset Ailesi’ne teşekkür ettiler.