hubergroup’un ‘Meslek Lisesi Sektör Meselesi’ projesi yeni mezunlarını verdi

Kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı BASEV Sponsorları içerisinde Eğitim Sponsoru olarak yer alan hubergroup Matbaa Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Limited Şirketi; bünyesinde barındırdığı Ink Academy tarafından, okul-sanayi iş birliği düşüncesinden hareketle oluşturulan “Meslek Lisesi, Sektör Meselesi” konu başlıklı sosyal sorumluluk projesi 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi mezuniyet töreni, 9 Haziran 2021 tarihinde Zoom üzerinden online gerçekleştirildi.

Töreni; başlangıcından bugüne İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen tüm mezuniyet törenlerini yöneten; BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN yönetti.

Yahya Tuncer GÖRGÜN; tüm katılımcıları selamladıktan sonra, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Ebedi Başkomutan ve Ebedi Başöğretmen Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm şehitler ile hubergroup Türkiye başta olmak üzere sektörden, sektör paydaşlarından ve sektör okullarından yitirilen tüm dostları; saygı, sevgi, hasret, rahmet ve minnetle andı.

Tören akışına devam eden Yahya Tuncer GÖRGÜN; Tabii gönül isterdi ki; bu son derece başarıyla tamamlanmış sosyal sorumluluk projesinin mezuniyet töreni, geçmiş yıllarda olduğu gibi konuklarımız ve öğrencilerimize yakışır bir salonda yüz yüze gerçekleşsin ama ne yazık ki bu mümkün olmadı.

Tüm dünyayı saran bu salgın sebebiyle ilan edilen pandemi gereği hayatımıza giren Zoom üzerinden online bir törende birlikteyiz.

Hedefimiz; bu sıkıntılı günleri hep birlikte sağlıkla aşmak ve sağ kalmak, dedi ve bir hubergroup Türkiye sosyal sorumluluk projesi olan “Meslek Lisesi Sektör Meselesi” projesi 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni açılış konuşması için;  hubergroup Türkiye Firması Yönetim Danışmanı ve kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve BASEV Kadın Platformu Geçmiş Dönem Yönetmeni Sayın Fatma APAYDIN’ı davet etti.

Tören akışını; aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.