İSTANBUL Küçükçekmece Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde; 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde 9.Sınıfı Okuyacak Öğrenci Velilerine Yönelik Okul ve Sektör Tanıtımı Yapıldı!

İstanbul Sanayi Odası Mesleki Eğitim İşbirliği Projesi okullarından İSTANBUL Küçükçekmece Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 9.sınıf öğrenci ve velilerine yönelik buluşmada Okul Müdürü İrfan ÖZER, okulda ki eğitim ve kurallar ile öğrencilerin alan seçimi konusunda detaylı bilgi verirken, İstanbul Sanayi Odası Mesleki Eğitim Şubesi Görevlisi Çağla ALTINTAŞ’da; İstanbul Sanayi Odası ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yürütülen protokol ile ilgili açıklamada bulundu.

Basım Sanayi Eğitim Vakfı Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN; BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Cem Ofset Matbaacılık Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İSTANBUL Küçükçekmece Dr. Oktay DURAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hamisi Emre DURAN nezaretinde, BASEV Denetim Kurulu Üyesi, İstanbul Sanayi Odası 27.Grup Basım Yayın Sanayii Meslek Komitesi Meclis Üyesi, Okul Hamisi ve PrintCenter Yönetim Kurulu Başkanı Akif KAZMAZ ve Cem Ofset Matbaacılık İnsan Kaynakları Müdürü Filiz PALAZOĞLU birlikteliğinde hazırlanan görsel sunum eşliğinde matbaacılık sektörü ve sektörel eğitim konularında oldukça detaylı bir bilgi verdi.
Toplantı sonunda; Okul Müdür Yardımcısı Güney YALÇINOĞLU; öğrenci ve velilere okulu gezdirdi.