Matbaacılıkta Değişim, Dönüşüm Paneli

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Basım Teknolojileri Bölümü ve kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı işbirliği ile düzenlenen Panel; Marmara Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Panel açılış konuşmasında Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ahmet AKGÜL; BASEV ile olan birliktelikten duydukları memnuniyeti dile getirdi ve bu tarz birlikteliklerin devamını diledi.

 

BASEV’in on yedi yıldır devam eden bursları ve yedi yıldır devam eden İngilizce kurslarının bölüme çok şeyler kattığını söyleyen Doç. Dr. Ahmet AKGÜL; BASEV aracılığı ile tüm sektörü burs, kurs ve staj konusunda birlikte olmaya davet etti.

 

Panele; Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Mütevellisi Hülya KOÇ, Integre Elektronik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kurucu Ortağı Murat SEVİNÇ, Matset&HP Genel Müdür Yardımcısı ve BASEV Yönetim Kurulu Üyesi Nazlı BABATAŞ ÖZEK ile Arctim Reklam ve Pazarlama Firma Sahibi ve BASEV Kadın Platformu Yükseköğrenim Sorumlusu Tuğba TUNÇBİLEK ARICI panelist olarak katıldılar.

 

Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Mütevellisi Hülya KOÇ

 

Integre Elektronik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kurucu Ortağı Murat SEVİNÇ

 

Matset&HP Genel Müdür Yardımcısı ve BASEV Yönetim Kurulu Üyesi Nazlı BABATAŞ ÖZEK

 

Arctim Reklam ve Pazarlama Firma Sahibi ve BASEV Kadın Platformu Yükseköğrenim Sorumlusu Tuğba TUNÇBİLEK ARICI

 

Panele; Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Cem ÖZAKHUN, Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Elif URAL ile Basım Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyeleri Dr. Öğretim Üyesi Yasemin SESLİ, Dr. Zafer ÖZOMAY, Arş. Gör. Emine ARMAN KANDIRMAZ ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Gülhan ACAR BÜYÜKPEHLİVAN ile her iki okulun öğrencileri katıldılar.

Basım Sanayi Eğitim Vakfı’nı temsilen de; Vakıf Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasemin SEVİNÇ, Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi ve BASEV Kadın Platformu Ortaöğrenim Komitesi Sorumlusu Banu BAYRU ve Vakıf Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN katıldılar.

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ahmet AKGÜL; panelistlere birer teşekkür belgesi takdim etti.

Panel; topluca çekilen bu fotoğraftan sonra, bir sonraki Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Basım Teknolojileri Bölümü ve kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı işbirliği ile düzenlenecek etkinlikte, sağlık ve huzur içerisinde buluşabilmek temennisiyle sona erdi.