MEZUNİYET TÖRENİ

Vakıf Mütevelli Heyeti Üyemiz, “BASEV İkinci Onur Ödülü” ve “Sektörde 50 Yıl BASEV Plaketi” sahibi Merhum Dr. Oktay DURAN’ın adını taşıyan ve Cem Ofset tarafından yaptırılan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni yapıldı.
Tören bünyesinde BASEV koordinasyonu ile gerçekleştirilen “BASEV Kariyer Günü” etkinliğinde öğrenciler, sektörümüzün kıymetli firmaları; Acar Basım ve Cilt Sanayi, Arset Matbaacılık, Cem Ofset Matbaacılık, Huhtamaki Turkey, İmak Ofset Basım Yayın, Oluşur Basım, PrintCenter, Repro Profesyonel Reprodüksiyon, Resim Ofset Matbaacılık Ambalaj, S Basım Sanayii ve Sade Ofset Matbaacılık Ambalaj firmalarının insan kaynakları yetkilileri ile buluştular.

 

Bunun yanı sıra BASEV Kariyer Günü etkinliğinde; Arel Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Marmara Üniversitesi ve Kültür Üniversitesi öğretim üyeleri, mezunlara üniversitelerini anlatırken sektörümüzün güzide iki sivil toplum kuruluşu “BASEV” Basım Sanayi Eğitim Vakfı ve “KASAD” Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği yetkilileri de alanda hazır bulundular.

 

BASEV Kariyer Günü etkinliği çerçevesinde BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR tüm katılımcılara hitap ettikten sonra öğrenciler ve öğretmenler hep birlikte halay çekip oyunlar oynadılar.

 

Sözü geçen etkinlikte yer alan firmalar ile kurum ve kuruluşlara; BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR ve BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre DURAN tarafından, Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan ZİTO MARKET tarafından BASEV için özel üretilen Teşekkür Plaketleri verildi.
Daha sonra öğrenciler, veliler ve konuklar mezuniyet tören alanına geçtiler. Burada; Okul Müdürü İrfan ÖZER, BASEV Başkanı Murat DEMİR ve Küçükçekmece Kaymakamı Mehmet TUNÇ birer konuşma yaptılar.

Okul Flaması ve Türk Bayrağı devir teslim töreninden sonra öğrenciler mezuniyet belgelerini aldılar.
Hemen arkasından sanatçı Sinan AKÇIL sahne aldı.

 

Son derece sevinç gösterileri ile sahneye çıkan AKÇIL; tüm öğrencileri kutladı, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi ve muhteşem bir konser verdi.