Saygıdeğer BASEV Burs Bağışçıları Ailesi Bir değil, BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
Görsel, İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Basım ve Yayım Teknolojileri Programı
2020-2021 Dönemi Sınıf Birincilikleri BASEV Bursiyerleri Tarafından Paylaşıldı

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi “Okul Giriş Puanı Birincisi” olarak BASEV Başarı Bursu almaya hak kazanan Birinci Sınıf Öğrencisi İrem Naz TAHA; BÖLÜM BİRİNCİ SINIF BİRİNCİSİ, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi “Birinci Sınıf Birincisi” olarak BASEV Başarı Bursu almaya hak kazanan İkinci Sınıf Öğrencisi Melek KILIÇARSLAN’da; BÖLÜM İKİNCİ SINIF BİRİNCİSİ ve YÜKSEKOKUL ÜÇÜNCÜSÜ olmuşlardır.
Melek KILIÇARSLAN; 100 üzerinden aldığı 95 puan ile bölümün bu zamana kadar ki en yüksek ortalaması ile mezun olan öğrencisi olmuştur,
İrem Naz TAHA’da bu başarısı ile 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Dönemi BASEV Başarı Bursu almaya hak kazanmıştır.
Sevgili öğrencilerimizi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
Bu başarıda büyük pay sahibi olan bölüm öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri dostlarım ile tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, BASEV Burs Bağışçıları Ailemize de şükranlarımı sunuyorum.
Bu vesile ile Sektörümüzün Saygıdeğer Paydaşlarına çağrımı yineliyor, “Gelin siz de Burs Bağışçıları Ailemize katılın, gençlerimize umut olun, ışık olun; el yordamıyla yürümesinler. Güneş olun; dünyayı bilimle, ilimle kavrayabilsinler. Destekçileri olun; bu zorlu hayat mücadelesinde yalnız olmadıklarını bilsinler” diyorum.
Saygılarımla
Sadettin KAŞIKIRIK
BASEV Yönetim Kurulu Başkanı
07 Ekim 2021