Kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfımız tarafından düzenlenen “Sektörel Birliktelik Gecesi” Mükellef Karaköy’de gerçekleştirildi.


Gecede; 49 firma, kurum ve kuruluştan toplam 64 önemli isim bir araya geldi.

Gecenin açılış konuşmasında BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK şunları söyledi.
‘’Sevgili mütevellilerimiz, saygı değer sponsorlarımız, öğretim üyelerimiz, BASEV dostları ve misafirlerimiz, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
Bugün birlikte olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle sizlere; yapmış olduğumuz vakıf çalışmalarının bir tanesinden özellikle bahsetmek istiyorum. Üretmiş olduğumuz bir kitabımız var. Bu kitabımızda hocalarımızın, sponsorlarımızın ve mütevellilerimizin çok emeği, desteği oldu. Kitabın tercümesi yapıldı. Güncel ve bilgi bakımından oldukça yoğun bir kitap oldu. Bu kitabı bir bağış karşılığı isterseniz burada temin edebilirsiniz ya da arkadaşlarımız ofislerinize ya da iş yerlerinize gönderebilirler.

Bugünkü toplantımız için kompakt bir yer seçmek istedik. Bu yüzden bu mekanı belirledik. Oldukça güzel bir katılım var. BASEV’e vermiş olduğunuz destek ve gönül dostluğundan dolayı teşekkür ediyorum.’’
Gecenin ilerleyen saatlerinde yaşanan korku dolu anlar nihayet mutlu sonla bitti. Vakıf Kurucu Mütevellimiz ve dönemin Denetim Kurulu Üyesi İsmet YILMAZ; oturduğu yerde fenalaşınca ambulans ile Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Kendisine Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Akif KAZMAZ ile Yakup BENLİ iştirak etti. Sabaha karşı rahatsızlığı normale dönen İsmet YILMAZ taburcu edildi.
Sağlık durumu gayet iyi olan ve evinde istirahat eden Sayın İsmet YILMAZ’a; kocaman bir Basım Sanayisi Ailesi ve BASEV olarak geçmiş olsun temennisiyle acil şifalar diliyoruz.
Basım Sanayi Eğitim Vakfı