Sektörel Eğitimde Konuğumuz; Tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. oldu.

 

 

28 Haziran 2018 tarihinde, BASEV Toplantı Salonunda, Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. sponsorluğu ile düzenlenen seminerde Tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. yetkilileri Sayın Banu CENGİZ, Sayın Deniz Aclan YİĞİT, Sayın Selen ŞALBAŞ ve Sayın Şara MARAŞLIYAN; Endüstriyel bant ve yapışkanlar teknolojisi, yenilikçi yapışkanlı bant uygulamaları ve yapışkanlı endüstriyel bandın geleceği konularında, katılımcıların hafızalarını tazelediler.

 

Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Semih YALÇIN’ın açılış konuşması ile başlayan ve kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sadettin KAŞIKIRIK’ın konuşması ile devam eden seminere; sektörümüzün çok değerli işveren ve yöneticileri ile uygulamacıları olmak üzere 32 firma, kurum ve kuruluştan toplam 62 kişi katıldı. 45’er dakikalık 2 bölüm halinde planlanan seminer; gördüğü yoğun ilgi üzerine tam 3 saat 15 dakika sürdü.

 

Bu arada salonda; Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. ve Tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. birlikteliği ile düzenlenen ve son derece eğlenceli geçen mini yarışmanın sonunda birinci olan Sinangin Matbaacılık Ambalaj San. ve Tic.Ltd.Şti. temsilcisi Sayın Bayram AKGÜL’e, Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Semih YALÇIN tarafından özel bir ödül takdim edildi. Toplantı; Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Semih YALÇIN’ın konuşması ile sona erdi.

 

Sayın Semih YALÇIN; tüm katılımcılara, Tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. yetkililerine ve kısa adı BASEV olan Basım Sanayi Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin KAŞIKIRIK ile BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN ve BASEV Yönetim Asistanı Duygu ER’e teşekkür etti.

 

 

BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN; uzunca bir aradan sonra böylesi interaktif bir toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “öncelerde olduğu gibi bundan sonra bu tür seminer ve toplantılara devem edeceğiz, Tesa Bant San. ve Tic. A.Ş. ile Genpak Genel Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş. yetkililerine, bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.