SEKTÖREL EĞİTİME DESTEK YOLUNDA EĞİTİM KURUMLARIMIZA YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ZİYARETLERİMİZE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA İLE DEVAM ETTİK

Basım Sanayi Eğitim Vakfı Yönetimi olarak bu sefer; İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Basım ve Yayım Teknolojileri Programı Öğretim Üyeleri ve Öğretim Görevlileri ile bir araya geldik.

 

Ziyarete; BASEV adına BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR ile BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre DURAN, BASEV Genel Sekreteri ve BASEV Eğitim Komitesi Yönetmeni Engin KURT, BASEV Yönetim Kurulu Üyesi Hakan SEYİTHANOĞLU ve BASEV Koordinatörü Yahya Tuncer GÖRGÜN katıldılar.

Kendilerini; Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erdoğan KÖSE, Basım ve Yayım Teknolojileri Programı Başkanı Doç. Dr. Hakan ALP, Öğr. Gör. Samed Ayhan ÖZSOY, Öğr. Gör. Onur KARATAŞ ile Yüksekokul Müdür Yardımcısı ve Grafik Tasarım Programı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Orhan SEVİNDİK ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencileri birlikte karşıladılar.

Ziyarete; sektörümüzün saygın sivil toplum kuruluşlarından Etiket Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın OKAY’da katıldı.

Sektöre karşılıksız hizmet yolunda birlikte nelerin yapılabileceği konusunda ki görüşmenin ardından; yüksekokulun düzenlediği “Basım ve Yayım Sektörünün Geleceği” konu başlıklı panele geçildi.

BASEV Yönetim Kurulu Başkanı Murat DEMİR, ESD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın OKAY, BASEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre DURAN, BASEV Genel Sekreteri ve BASEV Eğitim Komitesi Yönetmeni Engin KURT’un panelist olarak katıldıkları panelde, panelistlerin konuşmalarının ardından soru-cevap ile devam etti.

Ziyaret; en kısa zamanda, Okul-Sanayi işbirliği kapsamında ortak akıl ile neler yapılabileceği konusunun detayları ile görüşüleceği bir toplantıda buluşmak üzere son buldu.