Sektörel Mesleki Teknik Eğitimi – 4

İlk üçü başarıyla tamamlanan Sektörel Mesleki Teknik Eğitimlerin dördüncüsü, sektörümüzün saygın tedarikçi firmalarından Toyo Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sponsorluğu ile Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Basım Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zafer ÖZOMAY tarafından verilecek olan “Matbaacının Mürekkep Hakkında Bilmesi Gerekenler, Ofset Baskı Problemleri ve Çözüm Önerileri” adlı Sertifikalı eğitimidir.

Bu eğitimde; Basım sektörü için temel mürekkep bilgisi, mürekkep yapısı ve özellikleri, mürekkep kuruma yöntemleri, ofset baskıda karşılaşılan temel sorunlar ve bunların çözümleri, ve baskıda kalite kontrol hakkında bilgiler verilecektir.

Seminer İçeriği:

  • Temel Mürekkep Bilgisi
  • Mürekkep Yapısı ve Temel Bileşenleri
  • Mürekkep Kuruma Şekilleri
  • Mürekkebe Uygulanan Testler
  • Ofset Baskı da Mürekkepten Kaynaklı Problemler
  • Ofset Baskıda Kalite Kontrol

Hedef Kitle:

Ofset baskı sorumluları, kalite kontrol uzmanları, baskı öncesi operatörleri, satın alma sorumluları, baskı dairesi amirleri, basım sektöründeki orta ve üst düzey yöneticiler.

Ücretsiz verilecek ve 50 kişi ile sınırlı olacak eğitimde, başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır. Yalnızca çalışan personelin katılabileceği eğitime bir firmadan ancak 2 kişi katılabilecektir.

Eğitimin; ilgili firma personelinize duyurmanızı ve eğitime katılmak isteyenlerin web sitemizde bulunan kayıt formunu doldurmalarını rica ederiz.

Kayıt; https://basev.org.tr/ adresindedir.

Tarih: 27 Nisan 2024 (Cumartesi)

Saat : 10:30-15:30

Yer : BASEV Toplantı Salonu (Yüzüncü Yıl Mahalle MASSİT 1. Cadde İdare Binası, Bağcılar İSTANBUL)

Not : Çay-Kahve ve Öğle Yemeği ikramı yapılacaktır.